logo white.png

- בירה ישראלית – חדשנות ומקוריות עם בירות קלוצמן - 

בירות ההדרים של משק קלוצמן בשיתוף מבשלת הבירבזאר - היסטוריה של מגדלי הדרים ישראליים ושורשיים עם חדשנות ומקוריות של בירת קראפט כל-ישראלית!

 

השלב הבא במהפכת בירות הבוטיק והקראפט הישראלית ובירה ישראלית במלוא מובן המילה.

 

סקרנים?

 

הזמינו מארז בירות בוטיק מבית קלוצמן והתכוננו לחוויית בירה ישראלית מרגשת וסוחפת, לטעמים חדשים ומרתקים ולתחילתה של ידידות מופלאה...

צירוף המילים בירה ישראלית היום אומר כל כך הרבה יותר מאשר הוא אמר לפני לא כל כך הרבה שנים.

 

בירות ישראליות הן כיום חלק מתעשייה פורחת, משגשגת ומרתקת, עם מבשלות בוטיק שקמות בכל פינה, בירות קראפט מרתקות, יוזמות מבורכות ובעיקר המון התרגשות, אנרגיות מטורפות ובירות מצוינות.

 

כך שהיום בירה ישראלית זה עולם ומלואו, הרבה מעבר לשניים או שלושה מותגים ותיקים אלא שפע בלתי נתפס של סגנונות, טעמים, מבשלות וחוויות בירה מלאות בכיף ובעושר של בירות משובחות.

 

בירות ישראליות מומלצות נכנסות לרשימות בירות בינלאומיות והתעשייה המקומית פורחת ועולה כל הזמן לגבהים חדשים.

 

כעת, בירות ההדרים הכיפיות והרעננות של משק קלוצמן, בשיתוף מבשלת הבירבזאר, מכניסות מימד חדש ומדליק של חדשנות ומקוריות, עם בירה ישראלית מעולה וחדשה, בכמה טעמים וסגנונות שונים, כאשר המשותף הוא שכל הבירות מיוצרות מפירות הדר ייחודיים, פיר הפיתוח והגידול של משק משפחת קלוצמן בפרדסי עמק חפר.

בירות הדרים ישראליות – כן, זה טעים ומרענן בדיוק כמו שזה נשמע!

סוגי בירות ישראליות כוללים כיום שפע בלתי נתפס של אפשרויות, אייל, IPA, לאגרים, סטאוט, בירות חיטה וכן הלאה, מבית מבשלות בוטיק בסצנה מתפתחת ומדליקה לגמרי.

 

בדיוק בנקודה זו הבירות החדשות של קלוצמן נכנסות לתמונה, כדי להכניס עוד חדשנות, כיף ושכלול של הטעמים והאפשרויות במסגרת סוגי בירות ישראליות.

 

אנחנו עושים את זה עם בירות הדרים חדשות ומקוריות, פיתוח ייחודי וטעים בטירוף של מומחי גידול ההדרים במשק קלוצמן עם מבשלת הבירבזאר המצליחה והפופולארית.

 

בירת ישראלית מהדרים היא ממש שילוב מתבקש לדעתנו, וכן, זה לגמרי טעים, כיפי ומרענן כמו ששילוב כזה נשמע, עם דיוק חסר פשרות בין חמיצות ומתיקות של פירות הדר למרירות מעודנת שאתם רגילים לטעום עם הבירה שלכם.

בירת הדרים של קלוצמן היא ללא ספק בירה ישראלית מומלצת לכל אירוע וכל מצב, לקיץ הלוהט שבו אתם צריכים כל אמצעי קירור וריענון שאתם יכולים לקבל אבל גם לכל ימי השנה, בירה שיוצרת קטגוריה חדשה ומתבקשת בתוך השוק המרתק והעשיר של סוגי בירות ישראליות, בירה ישראלית מעולה המתאימה לחובבי בירה ותיקים כמו גם למי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הכיפי של בירה, בירה איכותית שכיף לשתות בין אם אתם חובבי IPA או סטאוטים מרירים ובין אם אתם מאלו הטוענים שהם בכלל לא אוהבים את הטעם של בירה.

 

כל טעמי וסגנונות בירות ההדרים של קלוצמן מציעים לכם חוויית בירה חדשה וסוחפת, מלאה בארומות של הדרים, רעננות מתפרצת וחדשנות אמיתית בעולם הבירה, בירה ישראלית בוטיקית ואיכותית ביותר.

קלוצמן בירה ישראלית.jpg

בירה ישראלית מעולה - מהדרים מיוחדים לחוויית בוטיק אולטימטיבית

בירות ההדרים של קלוצמן בהחלט ראויות להיכנס לכל רשימה של בירות ישראליות מומלצות ולהמלצות לחוויות בירת חדשות בשוק הבירה הישראלי המתפתח.

 

כל הבירות מיוצרות בתהליכים קפדניים ומדויקים, על בסיס פירות הדר מיוחדים המגודלים ביד אומן במשק קלוצמן בפרדסי המשפחה בעמק חפר, פרדסים שניטעו לראשונה לפני מעל 100 שנה.

 

כך, בירת ההדרים של קלוצמן היא בירה ישראלית מעולה, המשלבת היסטוריה עשירה ושורשית של גידול הדרים לאורך דורות רבים יחד עם חדשנות קולינרית וחקלאית מהשורה הראשונה, גם בייצור בירות חדשניות מפירות הדר וגם בגידול זני הדרים ייחודיים ובוטיקיים.

 

שילוב זה של עולמות, של ידע ושל תשוקה לאיכות הוא שיוצר את הטעמים העשירים והמיוחדים של בירות ההדרים מבית משק קלוצמן.

בקלוצמן אנו מציעים לכם בירה ישראלית מעולה, עם רעננות כיפית ודיוק מהמם בין חמיצות, מתיקות ומרירות, בכמה טעמים וסגנונות בירה ישראלית מעולה המיוצרת מזני לימונים מיוחדים במינם, בירה לכל לימון בוטיק ייחודי המגודל בפרדסי המשק בעמק חפר.

itiel-zion-4.jpg

שאלות ותשובות – בירה ישראלית בטעמי הדרים מבית משק קלוצמן

למה דווקא בירה מפירות הדר?


הרעיון ליצור בירה ישראלית מפירות הדר נולד במוחו של בן אלון, דור שלישי למגדלי הדרים, יחד עם יזמי הבירה של מבשלת הבירבזאר.

למה דווקא בירה מפירות הדר?

ובכן, כי זה ממש מתבקש וכי התוצאה המתקבלת היא פשוט נהדרת, כיפית ומרעננת, גם האיכויות המובהקות של בירת בוטיק מוקפדת ואישית וגם חדשנות וטוויסט לימוני מהנה של שימוש בלימוני בוטיק כחומר גלם.

בחירת הזנים שלנו ותהליך הייצור המדויק יוצר בירה ישראלית לימונית, עם איזון מושלם בין חמצמצות ומתיקות למרירות וטעמים מובחנים בכל אחד מארבעת סוגי הבירות שאנו מפיקים.
מה הופך את הבירה של קלוצמן לבירה ישראלית כל כך?


ראשית כל העובדה שפירות ההדר המשמשים כחומר גלם לבירות ההדרים שלנו מגודלים ממש כאן בישראל, בפרדסי משפחת קלוצמן בעמק חפר והבירה מיוצרת בישראל באופן מלא וגאה.

שנית, קלוצמן היא בירה ישראלית במלוא מובן המילה וכבר נחשבת לבירה ישראלית מומלצת בגלל השילוב הכל-ישראלי הזה – חקלאות עם חדשנות קולינרית וטכנולוגית, המסורת של גידול הדרים המלווה את הישוב היהודי בישראל מראשית ימיו עם המקצועיות והחדשנות שבגידול זנים מיוחדים.
אלו סוגי בירות הדרים קלוצמן מייצרים?


פירות הדר הם לא מהמרכיבים הראשונים שחובבי ובשלני בירה חושבים עליהם, אבל עבורנו, פרדסנים ותיקים ומומחים בגידול פירות הדר נדירים ומיוחדים שאספנו מכל רחבי העולם זהו דווקא לגמרי השילוב ההגיוני והמתבקש ביותר.

הדרים משלבים בתוכם חמיצות ומתיקות ביחד עם מרירות מעודנת וארומות עשירות גם בפירות, גם בקליפות ואפילו בעלים של חלק מהזנים – מתוך העושר והמורכבות הללו צמח במוחו של בן אלון (במקור קלוצמן, כמובן) הרעיון לייצר בירת בוטיק מהדרים, החבירה למבשלת בוטיק של רשת ביר-בזאר הפכה את החלום למציאות.
מה אפשרויות הרכישה של בירות קלוצמן?


אתם יכולים לרכוש בירה ישראלית מפירות הדר מבית משק קלוצמן בכמה דרכים, ממש כאן בחנות הדיגיטלית שלנו.

ניתן לרכוש מארזי בירות ישראליות מומלצות בחבילות של 6, 12 או 24 בקבוקים בשילובי טעמים שונים או לבנות לעצמכם חבילה מותאמת אישית לגמרי עם כמה בקבוקי בירות הדרים שתרצו ובכל אחד מארבעת הטעמים המופלאים שלנו.