top of page
logo white.png

- בירה ישראלית – חדשנות ומקוריות עם בירות קלוצמן - 

בירות ההדרים של משק קלוצמן בשיתוף מבשלת הבירבזאר - היסטוריה של מגדלי הדרים ישראליים ושורשיים עם חדשנות ומקוריות של בירת קראפט כל-ישראלית!

 

השלב הבא במהפכת בירות הבוטיק והקראפט הישראלית ובירה ישראלית במלוא מובן המילה.

 

סקרנים?

 

הזמינו מארז בירות בוטיק מבית קלוצמן והתכוננו לחוויית בירה ישראלית מרגשת וסוחפת, לטעמים חדשים ומרתקים ולתחילתה של ידידות מופלאה...

צירוף המילים בירה ישראלית היום אומר כל כך הרבה יותר מאשר הוא אמר לפני לא כל כך הרבה שנים.

 

בירות ישראליות הן כיום חלק מתעשייה פורחת, משגשגת ומרתקת, עם מבשלות בוטיק שקמות בכל פינה, בירות קראפט מרתקות, יוזמות מבורכות ובעיקר המון התרגשות, אנרגיות מטורפות ובירות מצוינות.

 

כך שהיום בירה ישראלית זה עולם ומלואו, הרבה מעבר לשניים או שלושה מותגים ותיקים אלא שפע בלתי נתפס של סגנונות, טעמים, מבשלות וחוויות בירה מלאות בכיף ובעושר של בירות משובחות.

 

בירות ישראליות מומלצות נכנסות לרשימות בירות בינלאומיות והתעשייה המקומית פורחת ועולה כל הזמן לגבהים חדשים.

 

כעת, בירות ההדרים הכיפיות והרעננות של משק קלוצמן, בשיתוף מבשלת הבירבזאר, מכניסות מימד חדש ומדליק של חדשנות ומקוריות, עם בירה ישראלית מעולה וחדשה, בכמה טעמים וסגנונות שונים, כאשר המשותף הוא שכל הבירות מיוצרות מפירות הדר ייחודיים, פיר הפיתוח והגידול של משק משפחת קלוצמן בפרדסי עמק חפר.

בירות הדרים ישראליות – כן, זה טעים ומרענן בדיוק כמו שזה נשמע!

סוגי בירות ישראליות כוללים כיום שפע בלתי נתפס של אפשרויות, אייל, IPA, לאגרים, סטאוט, בירות חיטה וכן הלאה, מבית מבשלות בוטיק בסצנה מתפתחת ומדליקה לגמרי.

 

בדיוק בנקודה זו הבירות החדשות של קלוצמן נכנסות לתמונה, כדי להכניס עוד חדשנות, כיף ושכלול של הטעמים והאפשרויות במסגרת סוגי בירות ישראליות.

 

אנחנו עושים את זה עם בירות הדרים חדשות ומקוריות, פיתוח ייחודי וטעים בטירוף של מומחי גידול ההדרים במשק קלוצמן עם מבשלת הבירבזאר המצליחה והפופולארית.

 

בירת ישראלית מהדרים היא ממש שילוב מתבקש לדעתנו, וכן, זה לגמרי טעים, כיפי ומרענן כמו ששילוב כזה נשמע, עם דיוק חסר פשרות בין חמיצות ומתיקות של פירות הדר למרירות מעודנת שאתם רגילים לטעום עם הבירה שלכם.

בירת הדרים של קלוצמן היא ללא ספק בירה ישראלית מומלצת לכל אירוע וכל מצב, לקיץ הלוהט שבו אתם צריכים כל אמצעי קירור וריענון שאתם יכולים לקבל אבל גם לכל ימי השנה, בירה שיוצרת קטגוריה חדשה ומתבקשת בתוך השוק המרתק והעשיר של סוגי בירות ישראליות, בירה ישראלית מעולה המתאימה לחובבי בירה ותיקים כמו גם למי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הכיפי של בירה, בירה איכותית שכיף לשתות בין אם אתם חובבי IPA או סטאוטים מרירים ובין אם אתם מאלו הטוענים שהם בכלל לא אוהבים את הטעם של בירה.

 

כל טעמי וסגנונות בירות ההדרים של קלוצמן מציעים לכם חוויית בירה חדשה וסוחפת, מלאה בארומות של הדרים, רעננות מתפרצת וחדשנות אמיתית בעולם הבירה, בירה ישראלית בוטיקית ואיכותית ביותר.

קלוצמן בירה ישראלית.jpg

בירה ישראלית מעולה - מהדרים מיוחדים לחוויית בוטיק אולטימטיבית

בירות ההדרים של קלוצמן בהחלט ראויות להיכנס לכל רשימה של בירות ישראליות מומלצות ולהמלצות לחוויות בירת חדשות בשוק הבירה הישראלי המתפתח.

 

כל הבירות מיוצרות בתהליכים קפדניים ומדויקים, על בסיס פירות הדר מיוחדים המגודלים ביד אומן במשק קלוצמן בפרדסי המשפחה בעמק חפר, פרדסים שניטעו לראשונה לפני מעל 100 שנה.

 

כך, בירת ההדרים של קלוצמן היא בירה ישראלית מעולה, המשלבת היסטוריה עשירה ושורשית של גידול הדרים לאורך דורות רבים יחד עם חדשנות קולינרית וחקלאית מהשורה הראשונה, גם בייצור בירות חדשניות מפירות הדר וגם בגידול זני הדרים ייחודיים ובוטיקיים.

 

שילוב זה של עולמות, של ידע ושל תשוקה לאיכות הוא שיוצר את הטעמים העשירים והמיוחדים של בירות ההדרים מבית משק קלוצמן.

בקלוצמן אנו מציעים לכם בירה ישראלית מעולה, עם רעננות כיפית ודיוק מהמם בין חמיצות, מתיקות ומרירות, בכמה טעמים וסגנונות בירה ישראלית מעולה המיוצרת מזני לימונים מיוחדים במינם, בירה לכל לימון בוטיק ייחודי המגודל בפרדסי המשק בעמק חפר.

itiel-zion-4.jpg
 • בירת הדרים, זה לא שם אחר לשנדי הוותיק?"
  קודם כל, כדי להוריד את זה מהשולחן מההתחלה, אז ממש לא.בירה קלוצמן העשויה מפירות הדר נדירים ומיוחדים היא לא שם אחר לקוקטייל השנדי המשלב בירה וספרייט ובהחלט לא גרסה מודרנית של שנדי!בקלוצמן אנחנו מייצרים בירות בוטיק ייחודיות העשויות מזנים נדירים וארומטיים של פירות הדר, בדגש על זני לימונים מרחבי העולם, עם טעמים מורכבים, רעננות פריכה בכל לגימה, ארומות משגעות של פרדס ואיזון סופר מדויק ומוקפד בין חמצמצות, מתיקות ומרירות.
 • מאיפה הלימונים וההדרים שלכם מגיעים בשביל הבירות?
  שאלה חשובה!כל הבירות של קלוצמן הן בירות בוטיק ישראליות באופן מלא, כל הלימונים הנדירים וההדרים שאנו עושים בהם שימוש בבירות שלנו מגיעים ישירות מפרדסי משפחת קלוצמן בעמק חפר, פרדסים שקיימים במשפחה כבר מעל 100 שנה!משק קלוצמן הן המומחים המובילים בישראל בגידול זני בוטיק של הדרים, ספקים למסעדות יוקרה בישראל ובעולם והיום גם לבירות ההדרים הראשונות בישראל!כך שקלוצמן היא בירה ישראלית במלוא מובן המילה, גם חקלאות מקומית מובחרת וגם מבשלת בוטיק מקומית, לבירות רעננות ומקוריות.
 • מאיפה בכלל הרעיון להתחיל להכין בירות בוטיק מהדרים?
  פירות הדר הם לא מהמרכיבים הראשונים שחובבי ובשלני בירה חושבים עליהם, אבל עבורנו, פרדסנים ותיקים ומומחים בגידול פירות הדר נדירים ומיוחדים שאספנו מכל רחבי העולם זהו דווקא לגמרי השילוב ההגיוני והמתבקש ביותר.הדרים משלבים בתוכם חמיצות ומתיקות ביחד עם מרירות מעודנת וארומות עשירות גם בפירות, גם בקליפות ואפילו בעלים של חלק מהזנים – מתוך העושר והמורכבות הללו צמח במוחו של בן אלון (במקור קלוצמן, כמובן) הרעיון לייצר בירת בוטיק מהדרים, החבירה למבשלת בוטיק של רשת ביר-בזאר הפכה את החלום למציאות.
 • מה הופך את קלוצמן לבירות בוטיק?
  בירה קלוצמן היא מבשלת בוטיק במלוא מובן המילה, אשר מייצרת בירות בוטיק באופן מלא ומוחלט ולגמרי ללא קלישאות וסופרלטיבים.מה שהופך את בירות ההדרים שלנו לבוטיקיות הוא השימוש בזני לימונים והדרים נדירים ומיוחדים במינם שכמעט ולא מגודלים, ההתאמה המושלמת והדקדקנית בין כל זן של פרי הדר למתכון הבירה המדויק עבורו וגם תהליך הייצור המדויק, האישי ובכמויות קטנות, בירת קראפט אמיתי, עם טוויסט לימוני מנצח ומרענן.
bottom of page